Desátý mezinárodní seminář Taekwon-Do I.T.F. ve Znojmě

Taekwon-Do  V ve dnech 19. – 20. ledna se ve sportovním klubu Policie Znojmo uskutečnil již jubilejní desátý mezinárodní seminář v tradičním korejském bojovém umění Taekwon-Do I.T.F.

Tento seminář pro znojemské studenty a trenéry vedl velmistr Trevor Nicholls IX.Dan z Londýna. Tohoto semináře se také zúčastnili zástupci z Německa, Polska a Ukrajiny.


foto: Jan Procházka

V sobotu při prvním dnu semináře se procvičili a zdokonalili základní cviky a pohyby k zdokonalování se v tomto moderním bojovém umění po celkem šesti hodinám usilovném a vyčerpávajícím cvičení se také uskutečnili i zkoušky na vyšší mistrovské stupně Dan,  na které předstoupili před velmistra  připravení studenti z České Taekwon-Do I.T.F Asociace…

Na první mistrovský stupeň I.Dan Kateřina Hetfaišová ze Šumné.

Na druhý mistrovský stupeň II.Dan David Súkup z Práčí a Michal Vršek z Hodonic.

Na třetí mistrovský stupeň III.Dan Jiří Abeska z Mašovic a Libor Šula ze Znojma. Libor šel na tuto zkoušku po sedmi letech od I. Danu, také se stal medailistou z mistrovství světa 2012 z Kanady 2014 z Itálie a 2016 z Anglie… Všichni zkoušky zvládli na výbornou a rozšířili řady I.T.F. o další dobré studenty a závodníky!

V neděli, při druhém dnu semináře se procvičil všechny technické sestavy které Taekwon-Do I.T.F. má.

Děkuji touto cestou všem ochotným studentů a rodičům z pomoci připrav na tuto významnou akci.

František Macek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *