Sourozenci Tomáš a Simona Wirglerovi úspěšní na turnajích

O víkendu 12. – 14. 1. se zúčastnili znojemští tenisté Simona a Tomáš Wirglerovi halových celostátních turnajů svých věkových kategorií.Tomáš Wirgler (ročník 2009) odehrál výborný halový turnaj ve Vílanci u Jihlavy, kde dokázal zvítězit ve dvouhře, když mu finálové utkání skrečoval kamarád a parťák do debla D. Dujka pro zranění kotníku. Tomáš získal v letošní halové sezoně již třetí titul ve dvouhře.

Simona Wirglerová (roč. 2004) prvním rokem dorostenka hrála halový turnaj tř. C dorostenek v domácím prostředí znojemské nafukovací haly. Simča postoupila do finále dvouhry, kde prohrála s jihlavskou K. Podškubkovou 6:2 3:6 7:10 a obsadila 2. místo ve dvouhře. Ve čtyřhře se svou dlouholetou partnerkou N. Řezníčkovou ovládly turnaj čtyřhry, když ve finálovém utkání porazily třebíčskou dvojici Grünová-Závišková 6:3 6:2 a zvítězily.

Ve čtyřhře ještě vybojovaly pro znojemský tenis bronzové medaile hráčky N. Borovičková s A. Tvrdou, které v semifinále podlehly Řezníčkové s Wirglerovou a obsadily 3. místo.

-T-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *