Vyhlášení nejlepších plavců TJ Znojmo za rok 2018!

Středu 16. 1. proběhlo vyhlášení nejlepších plavců oddílu TJ Znojmo. Tento rok se vyhlášení konalo v areálu Merlin´s Kinderwelt v Excalibur City na Hatích.V kategorii seniorů se na prvním místě umístila Veronika Kolníková – na mistrovských soutěžích vyplavala pět zlatých, tři stříbrné a osm bronzových medailí, dvakrát překonala slovenský rekord na 1500 m volný způsob a je členkou slovenské seniorské reprezentace. Celkem získala 40 medailí. Druhé místo obsadil Adam Hlobeň – 4 x1., 4 x 2. a 3. místo z mistrovských soutěží. Na třetím místě skončil Jakub Březina – na mistrovstvích si vyplaval 5. a 4 x 7. místo, z akademických her dovezl 4 x zlato a jeden bronz.

V kategorii dorostu do 18 let zvítězil Adam Hlobeň – celkem vyplaval 45 medailí, na mistrovství ČR dorostu získal 5 x zlato, 7 x stříbro a 2 x bronz, startoval na mistrovství Evropy juniorů, kde skončil 13. a na olympijských hrách mládeže byl na 12. místě. Je reprezentantem ČR starších juniorů. Na druhém místě se umístil Matyáš Svoboda – na mistrovství ČR dorostu se umístil 2×4., 5., 3×6. a 2×7., z mistrovství Vídně si odnesl čtyři bronzové medaile a dvě čtvrtá místa.

Kategorii žactva do 14 let vyhrál Filip Čajka – z mistrovství ČR žactva si odnesl 4x zlato, 5x stříbro a 2x bronz, na mezinárodních soutěžích vyplaval dalších 12 medailí, celkem za rok získal 23 medailí. Je reprezentantem ČR mladších juniorů.

Skokanem roku se stal Ondřej Šigut – začal trénovat v přípravce v září 2018 a podařilo se mu nominovat na pohár Moravy desetiletého žactva, kde skončil na 18. místě v disciplíně 50 m znak.

Vyhlášené plavce přišel pozdravit místostarosta města Mgr. Karel Podzimek, který jim popřál do dalšího sportovního i soukromého života hodně zdraví a sil při získávání dalších úspěchů v bazénu!

TJ Znojmo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *