Cesty světem 2019

Již tento víkend, 25. a 26. ledna, se uskuteční v prostorách Soukromé Vysoké školy ekonomické ve Znojmě, Loucká 21., setkání milovníků cestování a objevování světa – cestovatelský festival Cesty světem.


foto: www.cestysvetem.cz

Jak na pátek, tak i na sobotu, jsou připraveny atraktivní přednášky doplněné fotografiemi a filmy, které přiblíží návštěvníkům místa naší Zeměkoule, kam se podívá jen málokdo, nebo jiné pohledy na země a lidi, než jaké dokážou přiblížit obvyklé cestovní kanceláře. Námitku, že pořádání obdobných akcí v době internetu je zbytečné, považuji za lichou. Osobní kontakt s přednášejícím a zpětnou vazbu žádný průvodce či internetové články nenahradí.

Součástí festivalu jsou i další doprovodné programy. Ve spolupráci s o.p.s. Kola pro Afriku proběhne sběr darovaných kol pro Africkou Gambii. Máte-li doma nepoužívané kolo, můžete je na festival přivézt, bude zde sběrné místo. Po opravě budou kola převezena do Gambie, kde budou předána potřebným místním občanům. Jízdní kola usnadní dětem navštěvovat vzdálenější školu, dospělým pak cestu do práce.

Více informací na webových stránkách www.cestysvetem.cz a facebooku cestysvětem.

-eis-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *