Starší přípravka první na turnaji v Brně Vinohradech

V sobotu 5. 1. se naše starší přípravka zúčastnila svého prvního letošního turnaje. Tentokrát jsme se sešli v brněnských Vinohradech, kde jsme se postupně utkali s týmy – Slavkov u Brna, Medlánky, Start Brno, Modřice a Bosonohy. Hrálo se systémem 4 + 1, hrací doba 1 x 18 minut. Sestava: Sokol Pavel, Ludvík Matyáš – Varga Patrik, Vyroubal Adam, Vašíček Nicolas, Zámostný Ondřej, Železný David, Štacha Ondřej, Jakeš Oliver. 

Výsledky: FK Znojmo – Slavkov u Brna 7:0 Zámostný 2, Železný 2, Vyroubal, Vašíček, Jakeš. FK Znojmo – Medlánky 3:2 Vašíček, Zámostný, Sokol. FK Znojmo – Start Brno 4:2 Vyroubal, Vašíček, Zámostný, Štacha. FK Znojmo – Modřice 2:0 Vašíček 2. FK Znojmo – Bosonohy 9:3 Vašíček 3, Sokol 2, Vyroubal 2, Zámostný, Železný.


Start do turnaje jsme měli velice podařený a sedmi vstřelenými brankami nedali našemu soupeři žádnou šanci. Druhé utkání pro nás bylo asi nejtěžší z turnaje, neboť jsme se dostali do situace, kdy jsme dvakrát prohrávali, kdy se soupeř po našem tlaku dostal do úniku a svoje šance proměnil. Kluci nic nevzdali a věřili stále ve svoji sílu, a nakonec se jim utkání podařilo obrátit.  Předposlední zápas proti Modřicím bylo utkání týmů, které zatím neztratili ani bod. Soupeř byl velice šikovný v kombinaci, ale kluci se v tomto zápase vydali na maximum a perfektním pohybem a přístupem k protihráči jsme soupeřovu největší zbraň eliminovali a zaslouženě vyhráli. Všem hráčům gratulujeme za předvedený výkon a celkové 1. místo na turnaji. Nejlepším hráčem našeho týmu byl zvolen Ondra Zámostný, který nastupoval v obraně i v útoku a na obou těchto postech zahrál výborně.

Trenér Leoš Ludvík

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *