Starší přípravka FK Znojmo dominovala turnaji v Pohořelicích!

V sobotu 8. 12. se starší přípravka FK Znojmo zúčastnila posledního halového turnaje v tomto kalendářním roce. Tentokrát jsme si zajeli do Pohořelic, kde jsme se postupně utkali s týmy Starý Lískovec, Svratka Brno oranžová, Svratka Brno černá, Soběšice, Dosta Bystrc, Boskovice. Hrálo se systémem 4 + 1, každý s každým, hrací doba 1 x 16 minut.Sestava: Sokol Pavel, Ludvík Matyáš – Varga Patrik, Vyroubal Adam, Vašíček Nicolas, Zámostný Ondřej, Železný David, Železná Natálie, Sekula Adam. Výsledky: FK Znojmo – Starý Lískovec 4:2 Vašíček, Zámostný, Vyroubal, Varga,  – Svratka Brno oranžová 4:0 Vašíček, Vyroubal, Zámostný, Sekula. – Svratka Brno černá 6:2 Vyroubal 2, Varga, Železný, Železná, Zámostný. – Soběšice 5:4  Vašíček 3, Varga, Železná. – Dosta Bystrc 1:0 Vašíček. – Boskovice 8:0 Zámostný 2, Vašíček 2, Sekula, Sokol, Železný, Vyroubal.


Celým turnajem jsme prošli bez ztráty bodu. Všechny hráče musím pochválit za vynikající nasazení při všech zápasech. V posledním utkání se rozhodovalo o vítězi celého turnaje. Narazili jsme na tým Boskovic, který měl dosud bilanci čtyři výhry a jednu porážku a protože o konečném pořadí rozhodoval při rovnosti bodů vzájemný zápas, tak tento zápas měl být vyvrcholením celého turnaje. Všichni hráči byli již před začátkem utkání v dobré pohodě a viděl jsem jak moc se těší, jak si ten poslední zápas chtějí užít a udělat pro výhru maximum. A také se jim to podařilo. Na hřišti naprosto dominovali a téměř nepůjčili soupeři míč. Předvedli jsme nejlepší výkon na turnaji a bylo jen otázkou, kde se zastaví skóre zápasu. Po konečném hvizdu propukla na hřišti pravá fotbalová radost z celkového prvenství na turnaji, ke kterému všem hráčům GRATULUJEME!!!

Týmové ocenění pro nejlepšího hráče našeho mužstva na turnaji dostal Niky Vašíček, který během turnaje vsítil osm branek.

Dalším oceněným byl Matyáš Ludvík, který od pořadatelů dostal cenu pro nejlepšího brankáře turnaje. Trenéři Leoš Ludvík a Martin Vašíček.

-FK Z.-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *