Rozzuřený muž se dvěma noži šermoval mezi nakupujícími

Téměř jako uprostřed natáčení hrůzostrašného thrilleru si připadali svědkové nebezpečné šarvátky v supermarketu Albert. Dramatické minuty se odehrály v pondělí 17. prosince kolem osmé hodiny večer. Vzduchem se zableskly ostré čepele nožů, zasahovat musela také záchranka.


Ilustrační foto

„Už před vstupem do obchodu jsem si všiml hlasitého hloučku lidí. Dost se hádali. Když jsem se pak vracel z nákupu, těch lidí tam stálo ještě víc. Všichni se evidentně znali, patřili asi do jedné rodiny. Náhle jeden z nich vytáhl z auta dva obrovské nože, myslím, že si je úmyslně přivezl, a začal doslova horor. S nataženými noži vběhl až k pokladnám, hrozně řval zjevně v afektu, byla to hrůza, něco takového se běžně nevidí,“ popsal událost pan Zdeněk, jeden z náhodně nakupujících. Část z hádajících začala muže s noži po supermarketu honit a také křičet, někdo vytáhl další čepel. „Pak ten muž se dvěma noži běžel zase ke vchodu a vrhl je prudce do vzduchu, nevím, jestli mu vůbec došlo, že mohl někoho vážně zranit, bodnout někoho přímo do hlavy,“ dodal stále šokovaný Zdeněk.

Podle výpovědi jednoho ze zaměstnanců supermarketu se část drsné hádky odehrála i ve zdejším kadeřnictví, kde jeden ze členů konfliktní skupiny nezaplatil za ostříhání a chtěl od svých soukmenovců peníze. Během hádky se měl na místě objevit i mladý muž s krvácející řeznou ránou na tváři, patřící také do rozzuřené skupinky.

Tuto informaci nepřímo potvrdila Michaela Bothová, mluvčí přivolaných zdravotníků: „Přijela tam skutečně posádka s lékařem, ošetřili jsme pacienta při vědomí, měl zranění v obličeji, které vyžadovalo chirurgické ošetření v nemocnici, kam byl odvezen.“

Mluvčí policie Lenka Drahokoupilová ale některé uvedené podrobnosti nepotvrdila: „Vzhledem k tomu, že vše nyní prověřujeme, nebudeme další podrobnosti sdělovat. Snad jen to, že případem se zabýváme pro podezření z výtržnictví. Na místo jsme přijeli na základě telefonického oznámení, že v tomto obchodním domě se hádá skupinka lidí a někteří z nich drží nůž v ruce, “ sdělila Lenka Drahokoupilová.

-jan-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *