LAUFEN přivítá na domácí palubovce úřadující mistry z Mladé Boleslavi!

Po florbalovém MS v Praze se opět rozjíždí Tipsport Superliga. Po třítýdenní pauze způsobené domácím mistrovsvím světa se opět rozjede kolotoč Tipsport Superligy. Florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ přivítají na domácí palubovce soupeře z řad nejvyšších. Na jih Moravy přicestuje úřadující mistr – Technology Florbal Mladá Boleslav. Pro nového trenéra znojemského A-týmu Karla Virgla to tak bude pořádná premiéra!


Ilustrační foto

Boleslav pokračuje ve své éře, kdy patří jednoznačně k největším favoritům na zisk titulu a také na krále základní části. Zatím jí patří druhá pozice, za famózní Spartou Praha. Právě v posledním utkání před reprezentační pauzou se tyto dva celky utkaly v přímém duelu a vítězně z něj vyšli hráči z města automobilů. Technologové zvítězili 5:1, a tím zastavili 12ti zápasovou sérii výher Sparty.

V úvodním duelu Boleslavi se Znojmem padlo 18 branek, konečné skóre bylo 12:6 pro domácí. Středočeši od začátku utkání diktovali tempo a prokazovali svoji kvalitu. Znojmáci mohli být spokojeni pouze se svou produktivitou, jelikož vstřelit obhájci titulu 6 branek, je slušná porce. Avšak jestli chtějí pomýšlet na drama, tak v pátečním utkání musí nejdříve zavřít svoji obranu!

LAUFEN mohl jít do reprezentační přestávky s lepší náladou, jelikož v posledním utkání zvládl duel s Českou Lípou. Po celou dobu zápasu byla hra velice vyrovnaná. Rozhodla až poslední třetina, ve které Znojmáci nastříleli 4 branky a tím otočili skóre ve svůj prospěch a zařídili tak výhru poměrem 9:8. Patnácté kolo základní části Tipsport Superligy: TJ Znojmo LAUFEN CZ – Technology Florbal MB se odehraje ve znojemské sportovní hale v PÁTEK 14. prosince od 19 hodin. Přijďte podpořit znojemské florbalisty a užít si florbal té nejvyšší úrovně!

-P-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *