Po střetu s autem skončil s těžkými zraněními v nemocnici

Šestasedmdesátiletého muže srazil mezi obcemi Hostěradice a Miroslav osobní automobil. Chodec šel po pravé straně a neměl na sobě žádné reflexní prvky.


foto: Policie ČR

„Řidič patrně nepřizpůsobil rychlost jízdy vzdálenosti, na kterou měl rozhled, a po spatření osoby před sebou nestihl již střetu zabránit. Chodec utrpěl při nárazu těžké zranění a do nemocnice v Brně byl z místa nehody transportován vrtulníkem. Řidič před jízdou alkohol nepil. Chodec nebyl vzhledem ke zranění schopen dechovou zkoušku provést. Oba účastníci jsou z našeho regionu. Přesná příčina a míra zavinění je nyní předmětem dalšího šetření,“ uvedla policejní tisková mluvčí Lenka Drahokoupilová.

-bur-

2 komentáře: „Po střetu s autem skončil s těžkými zraněními v nemocnici

 • 6.12.2018 (14:57)
  Permalink

  Chodce jsem tam potkala take… urcite nebyl strizlivy jelikoz se potacel ze strany na stranu… tak tak jsem se mu vyhla… stihla jsem zabrzdit a vjet do protismeru, nastesti nic nejelo… bylo to pred vesnici, takze muzete jet 90…. nikdo neocekava ze se tam bude potacet nejaky opilec… ja nastesti rychle nejela, jelikoz me auto neni nejnovejsi… diky za to

  Reagovat
 • 6.12.2018 (20:28)
  Permalink

  jednou jsem také tak jela mimo obec,hrozně pršelo,horší ještě viditelnost ,ale o to nejde.bylo to též na Znojemsku a nějaký starší pán se vydal na kole.zahledla jsem ho též na poslední chvíli ,bez reflexní vesty ničeho….divím se těm lidem,že oni sami nemají o svůj život strach a tak lehce s ním hazarduji.ale nejhorší je,že když ho řidič srazí,je automaticky vina na něm.a nedej bože kdyby došlo k úmrtí,řidič si to bude vyčítat do konce života,aniž by za to mohl.(„jen používat reflexní vesty ci prvky a světlo“)zas taková námaha to není…nebo co myslíte? jsem cyklistka a inline-nistka a svitim co to dá a o reflexních prvkach nemluvě….ještě když něco jede ,jedu úplně na krajnici ….zamyslete se lidi nad sebou a zbytečně nehazardujte se svým životem ,kolik lidí by chtělo žít a nemůže….protože jsou vážně nemocní …ale VY jste zdraví,tak si toho vazte a chovejte se podle toho!!!!

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *