Předvánoční čas už zavoněl, obce si přejí nadílku turistů

Znojemsko je krásné i v zimě a má co nabídnout. To je strategie destinační společnosti ZnojmoRegion, která rozjíždí novou propagaci celého okresu v období Adventu.

Propagace bude trvat až do svátku Tří králů. Společnost oficiálně zastupující turistickou oblast Znojemska a Podyjí, zastřešuje kromě podnikatelských i nepodnikatelských subjektů i řadu měst a obcí v regionu.„V zimě je turistická návštěvnost Znojemska nejslabší. Chceme zatraktivnit nabídku možností, jak zde využít volný čas. Nečekáme dramatické změny, ale doufáme, že se o regionu bude víc psát. Jde o vzkaz lidem, že Znojemsko není jen o koupání, ale má smysl sem přijet také v zimě,“ vysvětlila tajemnice ZnojmoRegionu Irena Navrkalová.

Do projektu je aktivně zapojeno i Město Znojmo a Jihomoravské muzeum, ale třeba také Kuchařovice, Jaroslavice či Břežany, dohromady třicet měst a obcí. S nabídkou jejich adventních pořadů seznamuje atraktivní formou kulturní kalendář. Kromě toho přináší i různé poznávací výlety, sportovní aktivity a další tipy pro místní i přespolní. Letáček bude k dispozici ve všech informačních centrech v regionu či na úřadech.

Alžběta Janíčková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *