Cyklotrialisté zvítězili v Českém poháru

Na vavřínech neusnuli znojemští cyklotrialisté, když po úspěšném jarním mistrovství republiky a zisku dvou mistrovských titulů ovládli také pohárovou soutěž. Český pohár v cyklotrialu mládeže 2018 byl složen z pěti závodů. Závodilo se od května do října v Blansku, Veselí nad Moravou, Českých Budějovicích a dvakrát v Olomouci. Startovní listina rozdělila jezdce do sedmi věkových kategorií.


Cyklotrialisté zvítězili v Českém poháru

René Vymětal  se stal pohárovým vítězem v kat. Minime, když vyhrál hned ve čtyřech závodech. Pouze ve Veselí nad Moravou přenechal nejvyšší místo na bedně kamarádovi z místního týmu Tobiáši Daňkovi. Druhé pohárové vítězství patří Elišce Mudrychové v kat. Girls. Navzdory počátečním obavám ze startu v náročnější dívčí kategorii má za sebou svou nejúspěšnější sezónu. Štěpánka Mudrychová skončila celkově na třetím místě v silné konkurenci kat. Youth Girls, kde závodila po boku zkušených závodnic a medailistek z mistrovství světa v čele s trojnásobnou mistryní světa Denisou Pecháčkovou.

Český pohár v cyklotrialu mládeže – Youth Games 2018: René Vymětal /Minime/ 1. místo; Eliška Mudrychová /Girls/ 1. místo; Štěpánka Mudrychová  /Youth Girls/ 3. místo.

Jezdci reprezentují sportovní klub ÚAMK Biketrial Znojmo, SVČ Znojmo a jsou podporováni Městem Znojmem.

-TM-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *