Tenisté TK Znojmo zakončili sezonu závěrečnou klubovou akcí

Tenisté TK Znojmo a rodiče hráčů zakončili v sobotu 6. 10. letní tenisovou sezonu závěrečnou klubovou akcí nazývanou „MECHECHE CUP 2018“, která se opět vydařila.  Počasí letos velice přálo, takže si všichni tenisovou zábavu s výbornými zápasy užili, a hlavně se opět bezvadně stmelil tenisový kolektiv rodičů a dětí.


Na letošním ročníku si zahráli rodiče svůj turnaj čtyřher, minitenisté odehráli turnaj na zmenšeném dvorci a ostatní hráči klubu odehráli turnaj formou LAVER CUPu v družstvech. Během celého dne byl dostatek výborného jídla a pití. K zakousnutí bylo mnoho vynikajících dobrot, „kdo co přinesl“, k obědu se podával gulášek, dostatek byl burčáku a pivka, stále tu byla bezva atmosféra a spousta legrace. Po odehrání turnajů v tenise si všechny děti a rodiče zasoutěžili ve třech netenisových disciplínách, které oživily atmosféru. Závěrem sobotního dne došlo na vyhlášení všech výsledků, vítězové si odnesli sladké medaile z fidorek. Všichni si náramně závěrečnou tenisovou akci užili, a už se těší na další ročník v příštím roce.  Poděkování patří všem zúčastněným hráčům, rodičům za skvělou spolupráci a podporu našeho tenisového klubu.

Výsledky Mecheche Cupu 2018: MINITENIS (jednotlivci) : 1. Filip Pokorný, 2. Antonín Kopeček, 3. Anička Obůrková, 4. Martin Meduna. DĚTI (LAVER CUP):  1. Tým NADAL (K.Križan, T.Wirgler, K.Pokorná, S.Chocholová) 2.Tým FEDERER (O.Kočí, A.Medunová, E.Chladová, N. Procházková) 3.Tým STRÝCOVÁ (N.Borovičková, B.Sedláková, V.Molíková, Z.Molíková, F.Pokorný). RODIČE (čtyřhry):  1.P. Meduna-L.Obůrka, 2. Petr a Petra Pokorní, 3. J.Kotlaříková-S.Wirglerová, 4. Petr a Milena Sedlákovi.

-TK-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *