Bulldogs Brno – TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:2

Branky: 7. Adam Konečný, 15. Matyáš Němec, 22. Martin Grlický, 34. Michal Pešák, 49. Adam Konečný, 58. Michal Pešák, 59. Martin Ulman, 59. Petr Koláčný – 10. Martin Šindelář, 31. Tomáš Kucharič;  diváků: 486; zásahy brankářů: Filip Kuhn 21 – Jan Hándl 17; po třetinách: 2:1, 2:1, 4:0;

Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: Herně jsme navázali na druhou a třetí třetinu se Spartou. Byli jsme po většinu zápasu koncentrovaní a to bylo důležité. Znojmo jsme do žádného většího ani konstantního tlaku nepustili. Děkuji hráčům za tři body.  Jana Šťastník: Z naší strany neodvážný výkon, byli jsme často na míčku i věděli, co chceme hrát, ale nebylo to ono. Soupeř dobře bránil, proto bere zaslouženě tři body. Musíme především odrazit od kvalitní práce na tréninku, na které nás chodí tragicky málo.