Zdejší misska kraluje dál

Zpěv, tanec, přátelé, rodina a také řízek s hranolky. To vše miluje Iveta Maurerová ze Znojma, loňská Miss léta.

Tehdy ji čekala maturita na gymnáziu na Pontassievské a zkoušky na vysokou. Rok oponou trhnul, a Iveta Maurerová získala nejen průkaz vysokoškolské studentky managementu na pardubické škole, ale i další korunku královny krásy.


Iveta Maurerová, Miss České republiky 2018 s Terezou Bohuslavovou jako druhou nejkrásnější.

Za nejkrásnější ji zvolili v září na nultém ročníku Miss České republiky. Kralování Ivety Maurerové tak úspěšně pokračuje.

Česká republika má v současné době tři národní soutěže krásy, Miss České republiky patří mezi ně. Její nový organizátor se snaží vzkřísit původní prestiž soutěže a navázat na tradici slavných ročníků z devadesátých let.

„Bylo to pro mne překvapení, ale velmi příjemné, i pro moje rodiče, kteří jsou mi velkou oporou. Nádherný pocit, když z deseti nominovaných vyhlásí právě vás,“ svěřila se Iveta Maurerová.

Ve druhé polovině října poletí reprezentovat naši republiku na celosvětovou soutěž krásy Miss GlobalCity až do Číny. Nikdy tak daleko nebyla, a kvůli přípravám na soutěž teď prožívá hektické dny. Rozhovory, zkoušení šatů včetně národního kroje, nácvik vystoupení aerobiku na volnou disciplínu, fitko, natáčení videa…

„Až se vrátím, musím se věnovat zase hlavně škole, ta je pro mě prioritou, rozhodně ji neodkládám bokem,“ upozorňuje.

Držme jí palce.

Alžběta Janíčková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *