Vista grill s výhledem na ledovou plochu otevřen

Někdejší Sport bar na zimním stadionu vystřídal restaurant Vista grill, jehož provozovatelem je firma GATO production.


„Restaurační režim bude plně přizpůsoben provozu hokejového stadionu tak, aby v době pořádání turnajů nebo mistrovských zápasů byl připraven návštěvníky těchto sportovních utkání plně obsloužit. S tím také souvisejí interiérové úpravy, které vycházejí především vstříc zákazníkovi. Součástí restaurace je předzahrádka, na jaro připravujeme otevřít spodní grilovací zahrádku pro rodinné oslavy či firemní akce. Otevírací doba restaurace Vista grill je každý den od 11.00 hodin s klasickým poledním menu. Polévka bude servírována v terinách, fungovat bude dvoudenní menu včetně speciálního menu týdenního ve stylu grilovaných mas,“ uvedla za GATO production Ilona Irmannová.

A v čem bude Vista grill výjimečný?

Specialitou a zároveň hlavním tahákem se bezesporu stanou neobvykle připravované pokrmy na speciálním churasco grilu, které budou nejen masové, ale také zeleninové a ovocné. Grilované speciality budou servírovány na špízech pověšených na stojanech. Mezi grilovanými pokrmy převládnou klasická masa (kuřecí, krůtí, vepřové), ale v nabídce bude také hovězí, jehněčí nebo zvěřina. Často se objeví i krevety, chobotnice anebo grilované sýry.

Provozovatelem Vista grillu je firma GATO production, která donedávna vedla kuchyni Bowling restaurantu na Sokolské ulici.

-TIK-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *